Duman Karavan Servisi

Karavanınızın konforunu ve işlevselliğini artırmak için çeki demiri montajı ihtiyacınız mı var? İşte tam da burada Duman Karavan Servisi devreye giriyor! Duman Karavan Servisi, karavan tutkunları için eksiksiz bir hizmet sunma konusundaki uzmanlığıyla bilinir. Karavan sahiplerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için kaliteli hizmet sunan bir ekibe sahibiz.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Duman Karavan Servisi Hakkında

12 Yıldır Karavan Sektöründeyiz... Firmamız 1983 yılında kurulmuştur. Ülkemizde karavan sevgisi artıkça , ürün ve servis imkanlarımızı artırarak , Çeki Demiri, Karavan Sıfırdan su ve elektrik tesisatı ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Ayrıca firmamız AL-KO servis noktası olarak hizmet vermektedir.

İletişim Telefon : 0 (212) 549 00 30 
E Posta : [email protected]

Adres :

Yeşilkent, 647. Sk. no:41, 34325 Avcılar/İstanbul

Yol Tarifi :

Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (1)

YORUMLAR

| Tarih: 17.09.2023 15:00
Üçel Bir Harika
Üçel Çeki Demiri, karavanımızın güvenliğini sağlama konusunda gerçekten kurtarıcı oldu. Ürünleri yüksek kalite standartlarına sahip ve dayanıklılığıyla bizi her zaman etkiliyor. Ayrıca Üçel'in müşteri hizmetleri ekibi de olağanüstüydü. Sorularımızı ve ihtiyaçlarımızı anlayışla karşıladılar ve her aşamada bize rehberlik ettiler. Üçel ile çalışmak, güvende hissetmemizi sağladı ve bu yüzden onlara sonsuz teşekkürler.
Yorum yaz
back to top
FİLTRELE