Keşfet FİLTRELE
Blog yazısı Denizli'de İnanılmaz Karavan Kazası - Burnu Bile Kanamadan Kurtulduiçin resim

Denizli'de İnanılmaz Karavan Kazası - Burnu Bile Kanamadan Kurtuldu

Pamukkale'de Meydana Gelen Trafik Kazasında Çekme Karavanın Rolü: Sürücü Şans Eseri Yara Almadan Kurtuldu.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde gerçekleşen trafik kazasında, çekme karavanla seyir halindeki bir SUV aracın bariyerlere çarpması sonucu araç takla attı. Olayın şaşırtıcı yanı ise kazadan sürücünün burnu bile kanamadan kurtulması oldu. Detaylar haberimizde...

"Fevzi Çakmak Bulvarı'nda Meydana Gelen Trafik Kazasında Şans Eseri Kurtulan Sürücü"

Takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı

Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde meydana gelen trafik kazasında, Kübra Topal'ın yönetimindeki 59 AE 2335 plakalı SUV araç direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarptı ve takla attı. Kaza sırasında aracın arkasına bağlı olan çekme karavan da koptu. Şaşırtıcı bir şekilde sürücü, kazadan burnu bile kanamadan kurtuldu. Araç bir noktaya, çekme karavan ise farklı bir noktaya savruldu.

Olay yerine çağrılan polis ekipleri, kaza nedeniyle trafiği etkilenen bölgede kısa süreliğine önlem aldı. Kazanın ardından araç ve karavanın kaldırılmasının ardından trafik normale döndü. Yetkililer, kaza ile ilgili soruşturmanın başlatıldığını bildirdi. Sürücünün kazadan nasıl kurtulduğu merak konusu olurken, olayın detayları soruşturma sonucunda ortaya çıkacak.

Yorumunuzu bırakın

back to top
FİLTRELE