Deniz Çadır Kamp, Bademli köyünde muhteşem bir sahil kesiminde yer alır. Zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili olan kamp, sürdürülebilir turizm ilkeleriyle doğa dostu bir konaklama deneyimi sunar. Misafirlerine doğal ve tarihi güzellikleri keşfetme fırsatı sunan bisiklet turları ve doğa yürüyüşleri düzenlerken, bahar ve yaz aylarında deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmak isteyenleri ağırlar. Spor ve çevre etkinliklerine olanak sağlayan Deniz Çadır Kamp, Bademli ve Türkiye genelinde öncü bir kamp deneyimi sunar.
Fiyat
350 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Dikili/ İzmir. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Deniz Çadır Kamp Hakkında

Deniz Çadır Kamp, Dikili'nin Bademli köyünde yer alan özel bir konaklama tesisi olarak dikkat çekmektedir. Doğal güzellikleriyle çevrili olan kamp, 11.000 metrekarelik geniş bir alana yayılmıştır ve sürdürülebilir turizm odaklı bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili olan kamp alanı, misafirlere doğayla iç içe bir deneyim sunarken, aynı zamanda çevre dostu uygulamalarıyla da öne çıkmaktadır.

Bademli köyü, tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir bölge olarak bilinmektedir. Deniz Çadır Kamp, bu muhteşem doğal ve tarihi zenginliklere yakınlığıyla konuklarına eşsiz bir konum sunmaktadır. Misafirler, kamp alanında düzenlenen bisiklet turları ve doğa yürüyüşleri ile Garip, Kalem, Güvercinlik adalarını keşfedebilir ve Zindancık, Killik, Pisa koyları gibi yerleri keşfetmek için unutulmaz bir deneyim yaşayabilirler. Deniz Çadır Kamp, bu doğal güzelliklerle birleşen deniz, kum ve güneşin tadını çıkarma imkanı sunarak misafirlerine dinlendirici bir tatil alternatifi sunmaktadır.

İletişim Telefon :  

E Posta : ​Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Bademli Mahallesi Kumlu MevkiiDikili / İZMİR

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
İzmir
İlçe:
Dikili
Hayvan Dostu:
Evet
Kamp Özellikleri:
Denize Yakın,
Su,
Bulaşıkhane,
Elektrik,
WC/Duş
Kamp Türü:
Deniz Kenarı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Ort. Konaklama Fiyatı:
250TL-500TL
Bölge:
Ege Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE