Çubucak Orman Kampı

Çubucak Orman Kampı: Marmaris'teki büyüleyici kamp alanı. Geniş olanaklar, masmavi deniz, mis gibi orman havası ve taze pazarıyla unutulmaz bir doğa deneyimi
Fiyat
250 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Marmaris/Muğla. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

Nahit GÜLER  / İşletmeci Firma Yetkilisi

Çubucak Orman Kampı Hakkında

Çubucak Orman Kampı, Muğla ilinin Marmaris ilçesine bağlı bir kamp alanıdır. Marmaris-Datça yolunda konumlanan bu kamp alanı, diğerlerinden daha geniş bir kapasiteye sahiptir. Kamp alanında restoran, kafeterya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası, market ve çocuk parkı gibi birçok olanak bulunur. Ayrıca, tesisin hemen karşısında köylüler tarafından kurulan bir pazar yerinden taze sebze ve meyveler temin edebilirsiniz.

Deniz dalgasız ve sakin olup, rahat bir deneyim sunar. Tesis içinde temizlik ve bakımı düzenli yapılan tuvalet, duş ve bulaşıkhane gibi alanlar kamp sakinlerinin kullanımına açıktır. Kablosuz internet erişimi de kafeterya bölümünde mevcuttur.

Marmaris'e ve Marmaris'ten tesise her saat başı dolmuş seferleri düzenlenmektedir ve yakında bir taksi durağı bulunmaktadır. Ulaşım için Marmaris otogardan Hisarönü dolmuşlarına binerek veya özel aracınızla Marmaris-Datça yolundan devam ederek kolayca tesise ulaşabilirsiniz. Çubucak Orman Kampı, geniş ve güzel alanıyla harika bir kamp deneyimi sunar.

İletişim Telefon : +90 545 467 02 21

E Posta : [email protected]

Adres : Datça Yolu 23. km Jandarma Karakolu Yanı Marmaris / MUĞLA

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İlçe:
Marmaris
Kamp Özellikleri:
Çocuk Parkı,
Market,
Sosyal Aktiviteler,
WC/Duş
Bulaşıkhane,
Elektrik,
Denize Yakın,
Restoran:
Var
Kamp Türü:
Tabiat Parkı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Ort. Konaklama Fiyatı:
250TL-500TL
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE