Coorie Tiny House Modeli

Coorie Tiny House, HibritHouse'un sunduğu Tiny House modellerinden biridir.
Fiyat
000 ₺
-
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Coorie Genel Özellikler
Min. Fiyat-
MenşeiYerli
Karavan TipiTiny House
Model Adı Coorie Tiny House
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Toplam Uzunluk9.000 mm
Toplam Genişlik2.500 mm
Toplam Yükseklik4.000 mm
Yaşam Alanı22.5 m²
Teknik Bilgiler
Mağazadan Teslim?Evet
Adrese Teslim?Evet
Coorie Tiny House Hakkında

Coorie Tiny House, HibritHouse'un sunduğu Tiny House modellerinden biridir.

 

Cephe: Hafif Çelik Konstrüksiyon, Yalıtımlı Panel Konstrüksiyon, Trapez Sac Levha, Yüksek kalitede Alüminyum Kenet kaplama, Özel Fırınlanmış Thermowood Fin Çamı Ahşap, Isı ve Ses Yalıtımlı Mineral Taş Yünü, Tyvek Nem Bariyeri, İç Cephede Fuga Yapılmış Huş Marin kontraplak, Fugalı Ahşap Levha Türevleri, Dış aydınlatma aplikleri.

 

Mutfak: Suya neme ve ısıya dayanıklı Masif Ahşap Mutfak Tezgahı, Paslanmaz Krom Batarya, Paslanmaz Krom Evye, Mutfak Dolapları (MDF, Lake).

 

Banyo:Krom Kaplama Paslanmaz Duş Takımı, Temperli Sürgülü Duşakabin, Klozet seti, MDF Banyo Dolabı, Ayna, Krom Paslanmaz Batarya ve Lavabo, Zemin ve Duvar Yüzeyleri Mineflo veya Fayans.

 

Belirtilen bu özelliklerin genel ve tipik özellikler olduğunu, ancak her modelin farklı donanım ve düzenlemelere sahip olabileceğini unutmayın. Bu nedenle, belirli bir Tiny House karavanın özelliklerini ve uygunluğunu kontrol etmek için her zaman satıcı ile iletişime geçmelisiniz.

 

Hayalinizdeki Coorie Tiny House modeli hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. Diğer karavan modellerini incelemek isterseniz, Karavan Modelleri kategorimize göz atabilirsiniz.

 

Son olarak, Coorie Tiny House'un özelliklerinin, Tiny House karavanı rahat ve kullanımı kolay bir seçenek haline getirdiğini belirtmek önemlidir. Ancak her zaman olduğu gibi, Tiny House karavan seçiminde kişisel ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz en önemli faktördür. Bu nedenle, Tiny House karavanınızı seçerken hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğunu belirlemek önemlidir.

ÖZELLİKLER
Menşei:
Yerli
Ağırlık:
750KG Üzeri
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE