Kendi cennet köşenizi keşfedin, 1990'dan beri hizmette olan bu kamp alanı, Çıralı Plajı'nın hemen yanı başında, çam ve portakal ağaçları ile çevrili bir doğa sığınağıdır. Çadır, karavan ve bungalov seçenekleriyle doğa severleri bekler.
Fiyat
600 ₺
-
1.000 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Çıralı/ Antalya. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Çıralı Camping Hakkında

1990 yılından bu yana, yeşilin ve mavinin kesişim noktasında hizmet veren bu özel kamp alanı, hem çadır ve karavan kampçılarına hem de bungalov evde konaklama arayanlara hitap etmektedir. Berrak denizine birkaç adımlık mesafede olan Çıralı Plajı, kamp alanının hemen yanı başında bulunur. Tesis, portakal ve çam ağaçları arasında huzurlu bir ortam yaratırken, tesisin sunduğu masa, sandalye, tuvalet, elektrik, su, duş ve buzdolabı gibi olanaklar, sizin konforunuzu maksimum seviyede tutmayı amaçlar.

Doğa severler, kendi çadırlarını getirebilecekleri gibi işletmeden de çadır kiralayabilirler. Ancak, karavan kiralama hizmetimiz bulunmamaktadır, bu yüzden karavanla kamp yapmayı tercih eden misafirlerimizin kendi karavanlarını getirmeleri gerekmektedir. Bu özel yer, doğa ile iç içe, huzurlu bir tatil arayanlar için ideal bir kaçış noktasıdır. Şehir gürültüsünden uzakta, bu yeşil cennette kamp deneyimini keşfetmeye davetlisiniz.

 

İletişim Telefon : 

E Posta : ​Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Karaburun Mevkii Futbol Sahası Karşısı Çıralı/Antalya/Türkiye

Yol Tarifi : 

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Antalya
İlçe:
Çıralı
Kamp Özellikleri:
Denize Yakın,
WC/Duş
Elektrik,
Su,
Kamp Türü:
Deniz Kenarı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Ort. Konaklama Fiyatı:
500TL-750TL
Bölge:
Akdeniz Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE