Çorum'un bir doğa cenneti olan Çatak Tabiat Parkı, zengin bitki çeşitliliği ve eşsiz manzarasıyla doğaseverlerin favori duraklarından biridir. Dağ bisikleti, kuş gözlemciliği gibi etkinliklerden piknik ve kamp yapmaya kadar birçok aktivite için ideal bir alandır.
Fiyat
090 ₺
-
130 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Çorum Merkez/ Çorum. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Çatak Tabiat Parkı Hakkında

Çorum'un sakinlerinin ve misafirlerinin doğayla iç içe zaman geçirmek için tercih ettiği yerlerden biri olan Çatak Tabiat Parkı, 1984 yılından bu yana doğa severleri ağırlıyor. Geniş orman sahası ve tepe ile yamaçların oluşturduğu görsel zenginlik, parkı daha da çekici kılıyor. Karaçam, sarıçam, sapsız meşe, titrek kavak, söğüt, adi ardıç, Ankara çiğdemi, gök müşirim, keşiş başı, kızıl deliçay, turna gagası ve sipikor kuduzotu gibi çeşitli bitki türlerinin yaşadığı bu park, doğa severler için büyüleyici bir ekosistem sunuyor.

Çatak Tabiat Parkı, doğa yürüyüşünden pikniğe, kuş gözlemciliğinden kampa kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Park, ziyaretçilerine doğal yaşamın kalbinde huzurlu bir mola verme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda, dağ bisikleti ve doğa fotoğrafçılığı gibi hobi sahipleri için de ideal bir alan. Çatak Tabiat Parkı, doğal güzelliği, eşsiz bitki türleri ve zengin aktivite seçenekleriyle, doğa severlerin Çorum'da mutlaka deneyimlemesi gereken bir yer.

İletişim Telefon :  

E Posta : ​Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : 19000 Çalyayla/Çorum Merkez/Çorum

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :

 

ÖZELLİKLER
İlçe:
Çorum Merkez
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
Su,
WC/Duş
Otopark:
Var
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE