Biga Işıklar Sürücü Kursu

Biga'nın güzel sokakları ve yolları, sürücü olmak için mükemmel bir yerdir ve bu yolculuğunuzu başlamak için Biga Işıklar Sürücü Kursu sizinle birlikte! Sürüş becerilerinizi geliştirmek, trafikte daha güvende hissetmek ve sürücü belgenizi almak için doğru adrestesiniz.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Biga, Çanakkale. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Biga Işıklar Sürücü Kursu Hakkında

Neden Biz?

18 Ocak 2008 yılında Eğitim ve Öğretime başlayan Biga Işıklar Sürücü Kursu Kurucu Müdürümüz Aydın IŞIK ,aslen Bigalı'dır. İlk Okulu Biga Dumlupınar İlköğretim Okulunda,orta okul ve liseyi Biga Mehmet Akif Ersoy Lisesinde tamamladıktan sonra Baba mesleği olan kereste ve inşaat malzeme ticaretindede faliyet göstermiştir.

Biga Işıklar Sürücü Kursu M.E.B denetimi altında olan özel bir kuruluştur.Kursumuzda 1.5 yılda yaklaşık 850 öğrenci başvuru yapmıştır,Kursumuzu açmamızdaki amaç saygıdeğer Bigalı hemşerilerimize dürüst ,anlayışlı ,güvenilir, nezih  bir ortamda  profesyonel usta öğreticilermizin eşliğinde eğitim vererek ehliyet almalarını sağlamaktır.

Biga Işıklar Sürücü Kursu ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. O2 Tip BE sınıfı karavan ehliyeti veren diğer sürücü kurslarını incelemek isterseniz, Karavan Ehliyeti kategorimize göz atabilirsiniz.

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Sakarya Mah. 318 Sok. No:19 Biga / ÇANAKKALE

Yol Tarifi : Yenicekoy Karşısı A101 yanı Hasan Işık Kereste Depo Arkası

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE