Beşpınarlar Tabiat Parkı

Doğanın gizemli kalbinde, Bolu'nun Aladağlar bölgesinde bulunan Beşpınarlar Tabiat Parkı, insan ruhunu harekete geçiren bir cennet. Binlerce yılın dokunuşlarıyla şekillenen bu doğal anıt, endemik bitki türlerinden eşsiz fauna çeşitliliğine, antik Türk mimarisinden meşhur doğa sporlarına kadar pek çok hazinayı bünyesinde barındırıyor.
Fiyat
150 ₺
-
250 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Bolu Merkez/ Bolu . Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Beşpınarlar Tabiat Parkı Hakkında

Hayatın monotonluğunu kırmak, kalbindeki huzur sesini dinlemek isteyenler için bir sığınak olan Beşpınarlar Tabiat Parkı, bir doğa müzesi gibi. Kendini bilimin ayak izlerine bırakmış bir doğa laboratuvarı gibidir; her bir çiçek, her bir hayvan türü, hayatın kendisinden bir parça taşıyor. Bu parkta dolaşırken, zaman zaman karşınıza çıkan endemik bitkiler, adeta bir botanikçinin rüyası gibidir. Ayrıca bu parkın derinliklerine dalan kuş sesleri ve 7 farklı kurbağa türünün çıkardığı sesler, doğanın senfonisini oluşturuyor. Memeli hayvanların 33 farklı türü ise bu etkileyici yaşam tablosunun tamamlayıcısıdır.

Beşpınarlar Tabiat Parkı, fiziksel ve ruhsal yenilenme ve enerji yükleme istasyonu gibidir. Özellikle doğa sporları ve eğitimleri için eşsiz bir alan sunar. Burada, yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilir veya ip parkuru ve pentantlon sahasında cesaretinizi test edebilirsiniz. Tabiat parkının hemen yanı başında, Osmanlı sivil mimarisinin en güzel örneklerini barındıran tescilli evler de ziyaretçilere unutulmaz bir tarih yolculuğu fırsatı sunuyor. Sonuç olarak, Beşpınarlar Tabiat Parkı, doğa aşkı ve merakla atılan her adımı zenginleştiren bir doğa cennetidir. Hem fiziksel hem de ruhsal anlamda kendinizi yenileyebileceğiniz bu yer, doğanın ve kültürün mükemmel uyumunu size sunar.

İletişim Telefon : : 03122075000

E Posta :

Adres : Unnamed Road, Mesciler/, 14030 Bolu Merkez/Bolu

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Bolu
İlçe:
Bolu Merkez
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Kamp Türü:
Karavan Kampları
Tabiat Parkı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Günübirlik Karavan Kampları
Bölge:
Karadeniz Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE