Başpınar Tabiat Parkı

Başpınar Tabiat Parkı, eşsiz doğal güzellikleriyle Isparta'nın gözdesi haline gelmiş bir eko turizm cennetidir. Antalya'dan gelen birçok ziyaretçinin sıcaktan kaçtığı bu doğal park, serin suları, göz kamaştıran botanik turları, vahşi yaşam gözlemleri ve hatta çadır kampı imkanıyla herkesi büyülemektedir.
Fiyat
150 ₺
-
250 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Aksu/ Isparta. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Başpınar Tabiat Parkı Hakkında

Başpınar Tabiat Parkı, Isparta'nın büyüleyici doğasının eşsiz bir yansımasıdır. Bu doğal park, Aksu İlçesi sınırlarında bulunur ve doğaseverler için özel bir cennet niteliğindedir. Alanın en büyük cazibesi, yaz aylarında sıcaktan kaçan ziyaretçilerin serinlemek için tercih ettiği suyun gözünün park içerisinde olmasıdır. Bu, ziyaretçilere botanik turları, yaban hayatı gözlemleri ve hatta çadır kampı gibi aktiviteler için mükemmel bir ortam sunar. Başpınar Tabiat Parkı, insanları doğanın kollarına çeken etkileyici manzaraları, berrak suları ve huzur veren atmosferiyle göz kamaştıran bir doğa harikasıdır.

Parkın içerisinde bulunan Sorgun Barajı Yürüyüş ve Bisiklet Parkuru da ayrı bir cazibeye sahiptir. Bu parkur, Aksu İlçe Merkezi'nden başlayarak Zindan Mağarası, alabalık çiftlikleri ve Başpınar Tabiat Parkı'nı geçerek Sorgun Barajı'na ulaşır. Parkur, sert bir eğime sahip olmamasıyla dikkat çekerken, doğa severlere benzersiz manzaralar eşliğinde keyifli bir yolculuk sunar. Başpınar Tabiat Parkı ve çevresi, doğa tutkunlarına keşfedilmeyi bekleyen bir hazine sunar, burada unutulmaz anılar biriktirmek ve doğanın büyüleyici güzellikleriyle bütünleşmek mümkündür.

İletişim Telefon : : 03122075000

E Posta :

Adres : Kurtuluş, yol üzeri Sorgun Barajı, 32510 Aksu/Isparta

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :

 

 

ÖZELLİKLER
İl:
Isparta
İlçe:
Aksu
Ort. Konaklama Fiyatı:
0-250TL
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Elektrik,
Su,
Restoran:
Var
Kamp Türü:
Dağlık Karavan Kampları
Tabiat Parkı Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Aile Konaklaması:
Evet
Ağaçlık Alan:
Var
Otopark:
Var
Hayvan Dostu:
Evet
Yol Durumu:
Asfalt ve Toprak
Kamera Sistemi:
Var
Güvenlik Personeli:
Var
Bölge:
Akdeniz Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE