Ayvaz Camping, Kocaeli'nin Gölcük ilçesindeki Ayvazpınar Mahallesi'nde yer alan özel bir kamp alanıdır. Marmara Denizi'nin kuzeyinde ve İznik İlçesi'nin güneyinde konumlanmıştır. İstanbul'a 130 km, Kocaeli il merkezine 34 km, Gölcük İlçesi'ne 17 km ve Bursa İznik İlçesi'ne 37 km uzaklıkta bulunur. Kamp alanı, 850 m yükseklikteki Samanlı Dağları'nda kurulmuş olup, 10.000 m² alana sahiptir. Çadır kampı ve karavan kampı için uygun bir seçenektir. Kendi ekipmanlarınızla konaklamanızın yanı sıra işletmeye ait karavan ve çadırlarda da kalabilirsiniz.
Fiyat
350 ₺
-
500 ₺
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Gölcük/ Kocaeli. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ayvaz Camping Hakkında

Ayvaz Camping, doğa severler ve kamp tutkunları için kusursuz bir kaçış noktasıdır. Doğanın huzur verici kucağında yer alan kamp alanımız, Kocaeli'nin etkileyici Gölcük ilçesine bağlı Ayvazpınar Mahallesi'nde bulunmaktadır. Sessiz ve sakin bir konumda yer alan bu köşe, hem Marmara Denizi'nin engin maviliğine hem de İznik'in mistik atmosferine yakınlığıyla öne çıkar.

Ayvaz Camping'e ulaşmak oldukça kolaydır. İstanbul'a sadece 130 km uzaklıkta yer alması, şehir sakinlerinin hızlı bir şekilde doğal yaşama adım atmasını sağlar. Aynı şekilde Kocaeli il merkezine 34 km, Gölcük ilçesine 17 km ve Bursa İznik İlçesi'ne 37 km mesafede olması, çevre illerden gelen misafirler için de erişimi kolaylaştırır.

Ayvaz Camping, doğa ile baş başa kalmak, stresi geride bırakmak ve unutulmaz anılar biriktirmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Kamp alanımızın huzurlu atmosferinde vakit geçirirken, yürüyüş yapabilir, dağ bisikleti sürerek doğanın tadını çıkarabilir veya çevredeki güzellikleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca, kamp alanımızın yakınında bulunan Marmara Denizi'nde yüzme ve su sporları yapma imkanı bulunmaktadır

İletişim Telefon :  

E Posta : ​Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Ayvazpınarı, Ayvaz Kamp, 41650 Gölcük/Kocaeli,

Yol Tarifi : Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Kocaeli
İlçe:
Gölcük
Ağaçlık Alan:
Var
Kamp Özellikleri:
WC/Duş
Elektrik,
Su,
Bulaşıkhane,
Çamaşırhane,
Kamp Türü:
Karavan Kampları
Dağlık Karavan Kampları
Günübirlik Karavan Kampları
Ücretli Karavan Kampları
Kışlık Karavan Kampları
Sezonluk Karavan Kampları
Ort. Konaklama Fiyatı:
250TL-500TL
Hayvan Dostu:
Evet
Güvenlik Personeli:
Var
Kamera Sistemi:
Var
Yol Durumu:
Toprak
Bölge:
Marmara Bölgesi
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE