Ankara Sigorta Karavan Sigortası

Ankara Sigorta Ankaravan Kasko sigortası ile her zaman yanınızda olacak teminatları keşfedin. Karavan sigortanızı Ankaravan Kasko ile yaptırın, karavanınız ile ilgili her türlü detayı Ankara Sigorta güvenilirliği ile teminat altına alın.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Üsküdar, İstanbul. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Karavan Sigortam Genel Özellikler
MenşeiYerli 
Kuruluş Tarihi1936
Faaliyet AlanıKaravan Sigortası
Çalışan Sayısı170+
Acente Adedi2000
 
Karavan Sigortam Detaylı Bilgiler
Karavan TipiÇekme Karavan, Motokaravan 
Hizmet Saatleri7/24
Hizmet BölgesiTürkiye Geneli 
AcentelerTüm İller
Online İşlem Var mı?Hayır
Canlı DestekVar

Ankara Sigorta ile Hayalleriniz Güvende

Ankara Anonim Türk Sigorta Şirketi 16.05.1936 tarihli Bakanlar Kurulu onayıyla kurulmuş ve 3. Cumhurbaşkanımız Sayın Celal Bayar o tarihte yönetim kurulu başkanlığını üstlenmiştir. Şirketin hissedarları; Türkiye İş Bankası, Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Etibank, Adapazarı Türk Ticaret Bankası ve Muvaffak İşmen’dir. İlk genel merkez Ankara, muamelat yeri İstanbul olarak kabul edilmiştir.

1990 yılında sermaye yapısında meydana gelen değişiklik sonucu Etibank'ın sermaye payı %85' e yükselmiştir. Bu değişiklik sonrası Bakanlar Kurulu kararı ile şirket Etibank' a bağlanmış ve karar 14.04.1993 tarihinde Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayımlanarak bağlı ortaklık işlemleri tamamlanmıştır.26.09.1997 tarihinde Etibank hisselerinin özelleştirme kapsamı ve programına alınması hususu karara bağlanmıştır. 20.04.2000 tarihinde şirketin ana hisseleri Polis Bakım ve Yardım Sandığı tarafından Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan satın alınmıştır.
 
Şirketimiz, 2002 yılı Temmuz ayında Bureau Veritas Quality International aracılığıyla ISO 9001:2015 kalite belgesini almaya hak kazanmış olup, bu tarihten itibaren Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamaktadır. Bu proje kapsamında başlatmış olduğu kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışını şirket bünyesinde tüm birimlerine benimsetmiştir.
 
 
Yetkili Kişi

 / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişimTelefon : 0 (216) 665 85 00

E Posta : [email protected]

Adres : 

Ünalan Mahallesi, Libadiye Caddesi No:84/2 Üsküdar/İstanbul 

Haritadaki Konumu :

YORUMLAR (1)

YORUMLAR

| Tarih: 24.12.2023 05:20
Karavan Sigortası Deneyimim
Ankara Sigorta ile karavanım için sigorta yaptırdım. Hızlı ve güler yüzlü hizmetleri sayesinde güvenle seyahat ediyorum. Teşekkürler
Yorum yaz
back to top
FİLTRELE