Aktan Sürücü Kursu

Sınıflarımızda genç, profesyonel ve alanında uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla bilinçli sürücüler yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Muratpaşa, Antalya. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Aktan Sürücü Kursu Hakkında

Neden Biz?

Aktan Sürücü Kursları; Bilinçli ve Eğitimli Sürücüler yetiştirmek amacıyla 1989 da Antalya da kurulmuştur.

Kursumuz kuruluşundan itibaren kendini sürekli yenileyerek A - A1 - A2 (Motosiklet), A1 (Otomatik Motosiklet), B (Otomobil), B (Otomatik Otomobil) , B (Engelli Otomobil), BE (Otomobil Römorku,Karavan,Hameş),C (Kamyon), CE (Çekici-TIR), D (Otobüs), D1 (Minübüs), F (Traktör) ve H (Özürlü)  sınıfı sürücü belgesi verilmektedir. 

2019 yılında 30 yılını kutlayan Aktan Sürücü Kursu 20.000 leri aşan mezunlarıyla Antalya övünç kaynağı konumundadır.Sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Aktan Sürücü Kursu,adaylara en son teknolojik imkanlarla eğitim verilmektedir.

Aktan Sürücü Kursu ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve teklif almak isterseniz, ücretsiz teklif formunu doldurmanız yeterlidir. Müşteri ilişkileri departmanı en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır. O2 Tip BE sınıfı karavan ehliyeti veren diğer sürücü kurslarını incelemek isterseniz, Karavan Ehliyeti kategorimize göz atabilirsiniz.

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres : Kızılsaray Mh.60.Sokak Uçan Örücü Apt. N.12/1 Buro Kat D:101-102 Muratpaşa ANTALYA 

Yol Tarifi : 

Haritadaki Konumu :
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE