Adalife Karavan - Karavan Bayi

Evinizin sıcaklığını her vakit yanınızda bulmak için sizlere Kendinize Doğada Ev konforlu bir yaşam alanı oluşturabilmeniz için sizlere 4 ayrı Karavan modeli (Elite3.20, Life365, Mylife365, Comfort400) tasarladık.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI

  Arifiye, Sakarya. Haritada Gör   1 yıllık Karavan Mevsimi Üyesi   Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Adalife Karavan Genel Özellikler
Menşei Yerli Üretim
Kuruluş Tarihi 2020
Üretici mi? Evet
Çalışan Sayısı ?
Bayi Adedi ?
Opsiyonel Donanım? Eklenebilir
Özelleştirilebilir Dizayn? Evet
Özel Tasarım? Evet
Fiyat Aralığı ?
Adalife Karavan Detaylı Bilgiler
Karavan Tipi Çekme Karavan
Model Adedi 4
Tahmini Teslim Tarihi 1 Ay
Showroom Var mı? Evet
Adrese Teslim Var mı? Evet
Karavan Modelleri - Elite3.20
- Life365
- Mylife365
- Comfort400
Adalife Karavan Hakkında

Evinizin sıcaklığını her vakit yanınızda bulmak için sizlere Kendinize Doğada Ev konforlu bir yaşam alanı oluşturabilmeniz için sizlere 4 ayrı Karavan modeli (Elite3.20, Life365, Mylife365, Comfort400) tasarladık.

Dört mevsim dünyanın her yerine artık seyahat etmeye başlayabilirsiniz. 4 ayrı Karavan modeli için 750 kg altında 2-3-4-5 kişi kapasitesi minimum alanda maksimum verim sağlayan modelimiz ince düşünülmüş pek çok detayıyla vazgeçilmeziniz haline gelecek. İki kişilik ranza yataklarınız sayesinde çocuklarınız kendilerine ait bir alan oluşturabilir. Dilerseniz Bir kahve köşesine dönüşebilir. Hayalinizi süsleyen bir modeli birlikte tasarlayabilir karavanınızı isteklerinize göre şekillendirebilir size ve ailenize en uygun hale getirebiliriz. Kendinizi kısıtlamadan 4 mevsim tüm sıcak ve soğuk hava koşullarına dayanıklı halde ürettiğimiz karavanlarımız sizlere konforlu bir dış dünya’da yaşama imkanı sunuyor!

Tatillerinizi sadece karavan kamp alanları ile kısıtlamadan karavanlarınız isteğinize göre Electro Zirve Enerji sistemi ile donatarak Dilerseniz kapınız ormana, denize, göle açılabilir. En önemlisi ise Çocuklarınızın fiziksel ruhsal gelişimi için ise tamamen şehir hayatından uzak toprak ve doğa ile bir bütünleşme sağlayarak harika bir kazanım sağlayabilirsiniz. Sizler kamp ve karavan hayatınızda sosyalleşmeye devam ederken eviniz sizlere bir adım kadar uzakta olacak.

Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

Ekiple Tanışın

 

İletişim Telefon :

E Posta : Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Adres :

Yukarıkirazca Mh Eskişehir Cad. No:130 Arifiye SAKARYA

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
Yatak Kapasitesi:
3-
4-
Karavan Modeli:
Yerli Karavan
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE