Keşfet FİLTRELE
Blog yazısı 4. Marmara Kamp ve Karavan Fuarı için resim

4. Marmara Kamp ve Karavan Fuarı

Marmara Kamp ve Karavan Fuarı, Marinturk İstanbul City Port Pendik'te doğa tutkunları ve uygun fiyatlara tatil yapmak isteyenler için kapılarını sonuna kadar açtı.

Bu yıl fuar, yerel ve uluslararası markaların yeni sezon ürünlerini sergilediği, karavan sahibi olmayı düşünenlerin veya mevcut karavanlarını yenilemek, yeni dekorasyon ve aksesuarlar denemek isteyenlerin buluşma noktası oldu. Kamp ortamına kavuşma fırsatı sunan 4. Marmara Kamp ve Karavan Fuarı, doğa tutkunları için vazgeçilmez bir etkinlik haline geldi.

Pandemi sonrası tatil anlayışında yaşanan değişim ve doğal yaşam trendinin artan ilgisi, karavanlar, tiny house'lar, çadırlar ve tekneler gibi alternatif tatil seçeneklerine olan talebi artırdı. Bu fuar, bu yeni tatil anlayışına uygun seçenekler sunan kamping organizasyonlarını, tiny house ve çadır üreticilerini de bünyesinde barındırarak Türkiye'nin en büyük Karavan fuarı olma özelliğini taşıyor.

4. Marmara Kamp Karavan ve Doğa Sporları Fuarı | Fuara Katılan Tüm Markalar  ve Karavan Fiyatları - YouTube

Fuarda sergilenen ürünler arasında, karada ve denizde kullanılabilen karavanlar, otantik tasarımlı nostaljik karavanlar, yürüyünevler, tiny house'lar, 3 ile 12 metre arasında değişen doğa içinde yaşam çadırları, araç üstü açılıp kapanabilen çadırlar, deprem çantaları ve kamp malzemeleri gibi doğal yaşam ürünleri yer aldı.

Marmara Kamp-Karavan ve Doğa Sporları Fuarı, 600'den fazla imalatçı firmanın katılımıyla, çekme karavanlar başta olmak üzere, moto karavanlar, araç üstü çadırlar, karavanlar, tiny house'lar gibi farklı doğa yaşam seçeneklerini bir araya getiriyor. Çekme karavanlar ortalama 100 bin TL ile 2 milyon TL arasında, moto karavanlar ise 450 bin TL - 4 milyon 200 bin TL arası bir satış fiyat aralığına sahiptir. Bu sayede fuarda her bütçeye uygun seçenekler sunuluyor.

Fuarda, doğa severlerin ilgisini çekecek birçok farklı ürün sergilendi. Hem karada hem de denizde kullanılabilen karavanlar, tatilcilere özgürlük ve hareketlilik sunarken, otantik görünümlü tarihi karavanlar tarihseverler için çekici bir seçenek olarak öne çıktı. Nostaljik karavanlar, eski günlerin atmosferini yaşamak isteyenler için harika bir alternatif sunarken, yürüyen evler ve tiny house'lar minimalist yaşam tarzını tercih edenlere hitap etti.

Fuarın ilgi çeken bir diğer bölümü ise doğal yaşam çadırlarıydı. 3 ile 12 metre arasında değişen bu çadırlar, doğayla iç içe bir tatil deneyimi arayanlar için mükemmel bir seçenek sundu. Ayrıca, araç üstü açılıp kapanabilen çadırlar, pratik ve mobil bir konaklama seçeneği arayanlar için oldukça kullanışlıydı.

Karavan tutkunları 4. Marmara Kamp ve Karavan Fuarı'nda buluşuyor - B Gazete

Fuarda ayrıca deprem çantaları ve kamp malzemeleri gibi acil durum ekipmanları da sergilendi. Bu ürünler, doğada güvende olmanın ve acil durumlara hazırlıklı olmanın önemini vurguluyor.

Marmara Kamp ve Karavan Fuarı, doğa ile iç içe bir yaşam tarzını benimseyenler için birçok seçenek sunarak ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Yorumunuzu bırakın

back to top
FİLTRELE