2K Kamp Karavan Market - Karavan Malzemeleri

2K Kamp Karavan Market 2019 yılında uzun yıllardır çekme karavancılık yapan Yetim ve Dolgun aileleri ortaklığında kurulmuştur. Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye'nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır.
Fiyat
Fiyatlar için teklif alınız
ÜRÜN AÇIKLAMASI
Yetkili Kişi

...... ...... / Ünvan

2K Kamp Karavan Market Hakkında

2K Kamp Karavan Market 2019 yılında uzun yıllardır çekme karavancılık yapan Yetim ve Dolgun aileleri ortaklığında kurulmuştur. Başlangıcında E-Ticaret sitesi olarak kurulan şirketimiz 2020 yılında 1200 metrekare hizmet binası ile Türkiye'nin en büyüğü olarak yeni yerinde hizmete başlamıştır. Şirketimiz kurulduğu andan itibaren Eltesan Mobil firması ile ortaklığa girerek HYMER ERIBATABBERTKNAUSWEINSBERG karavanlarının Türkiye temsilciliğini almıştır.


2020 yılında Avrupa karavan aksesuar pazarının en büyük firmalarından olan Frankana Freiko'nun Türkiye yetkili tek temsilcisi olarak ürün tedarik ve satışını yapmaktadır. 2021 yılından itibaren karavan dengeleme sistemlerinin en büyüklerinden İtalyan Amplo firmasının Türkiye temsilcisi olmuştur.
Şirketimiz temsilcisi olduğu karavan markalarının yanında sahip olduğu aksesuar markaları ve Eltesan Mobil ortaklığı ile beraber Türkiye karavan pazarının en büyük tedarikçisidir.

Karavan Malzemeleri: 

- Çeki Demiri

- Off-Road Malzemeleri

- Isıtma & Soğutma Malzemeleri

- Tente, Çadır, Örtü

- Mutfak Malzemeleri

- Su Tesisatı ve Temizlik Malzemeleri

- Mobilya ve Multimedya Malzemeleri

- Gaz Tesisatı

İletişim Telefon :  
E Posta :

Adres :

Köprübaşı Mh. 4034. Sk. No:30 Serdivan / SAKARYA

Yol Tarifi :

Yol Tarif Bilgisi

Haritadaki Konumu :
ÖZELLİKLER
İl:
Sakarya
Bölge:
Marmara Bölgesi
İlçe:
Serdivan
YORUMLAR (0)

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum yaz
back to top
FİLTRELE